Štěňata NKO plánujeme na rok 2023


        Štěňata z naší chovatelské stanice jsou před odchodem k novým majitelům několikrát odčervena (minimálně 3x), očkována, čipována a tetována. Při tetování, očkování a čipování štěňátka prohlídne veterinární lékař (zda nemají kýlu, prohlídne zuby a zda mají pejsci sestouplá varlátka - tohle vše kontrolujeme samozřejmě v průběhu růstu i my :-)). Německé krátkosrsté ohaře kupírujeme, na požádání lze ponechat prut dlouhý.                                                                                                                          

Štěňata jsou socializovaná, jsou zvyklá na další psy co máme doma, na děti, na návštěvy (hlavně z řad zájemců) a začínáme je okolo 5 týdne testovat na vrozené vlohy. V teplejších měsících mají k dispozici i bazének, jsou tedy zvyklá i na vodu. Po porodu jsou doma, poté jsou v cca 2 - 3 týdnech přemístěna do kotce s výběhem. Krmíme je syrovým masem, přílohami, zeleninou, ovocem, dostávají mléčné výrobky a i granule. Granule Vám dáme při odběru štěňátka i domů a je pak už na Vás, jak se rozhodnete dále v krmení pokračovat.                                                                                                                        

Jsme rádi, když o odchovech víme, máme radost z každé fotky a zprávy, jak se u Vás štěně vyvíjí. Pomůžeme rádi i se základním nebo loveckým výcvikem, výstavou, případným uchovněním, ale i se zdravotními a jinými problémy.